1220 RAINBOW RD SE

PALM BAY, Florida 32909 · Brevard County · Parcel 29 3716-GP-755-3

$44 720
Assessed Value
$176 200
Market Value
Annual Tax
$19 720
Taxable Value
Ownership
OwnerAftousmis Donna
Mailing Address1220 SE Rainbow RD Palm Bay FL 32909
Property Details
Year Built1983
Living Area1 239 sq ft
Lot Size20 038 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$80 000
Just (Market) Value$176 200
Assessed Value$44 720
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 720